3ATHLON® JAN JELÍNEK SPINNING® RCM 1999-2011 RYCHNOV CLASSIC MARATHON TRAŤ RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2006
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2012 TRIATHLON 2011
QUADRIATHLON 2011 AQUATHLON 2011 ČP AQUATHLON 2012 DUATHLON 2012 TERÉNNÍ TRIATHLON 2012
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ V BÍLÉ STOPĚ PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ RYCHNOVSKO ČESKOU REPUBLIKOU ARCHITEKTURA KRYŠTOF
CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ ČESKOU REPUBLIKOU PŘÍRODNÍ REZERVACE STREETBALL DUATHLON XTERRA®3TERRA
CHKO ORLICKÉ HORY CHKO BÍLÉ KARPATY TORFOWISKO ZIELENIEC CHKO KRKONOŠE CHKO JESENÍKY
CHKO POODŘÍ REZERVACE RYCHNOVSKA PF 2008 ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008 TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ HANIČKA VELKÁ DEŠTNÁ NERATOV PASTVINY BUNKROVKA CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY PF 2012 TORFOWISKO ZIELENIEC 2012 RUDAWA PROSETÍN
RYCHNOV CLASSIC MARATHON - VÝSLEDKOVÁ LISTINA 27.8.2000
Pořadí:
St.č.:
Jméno:
Příjmení:
Klub:
Rok:
Kat.:
Čas:
Ztráta:
1.
16
Ladislav
Smitka
KRB Koberovy
1952
M2
2:50:08
---
2.
22
Luboš
Doležal
Nové Město n.M.
1954
M2
2:55:02
0:04:54
3.
3
Vlastimil
Dvořáček
ORSIL Častolovice
1959
M2
3:00:20
0:10:12
4.
18
Jaroslav
Dvořáček
Sokol Lupenice
1952
M2
3:06:15
0:16:70
5.
2
Jan
Ondruš
KARDIO
1955
M2
3:07:38
0:17:30
6.
9
Vlastimil
Kokeš
DUKO Rýmařov
1965
M1
3:08:32
0:18:24
7.
12
Jan
Jelínek
3athlon Rychnov K.
1957
M2
3:09:32
0:19:24
8.
8
Jaroslav
Šašek
Sokol Pravčice
1958
M2
3:09:52
0:19:44
9.
7
Jozef
Zeleník
KRB Partizánské
1953
M2
3:10:10
0:20:02
10.
6
Pavol
Hýroš
Lokomotiva Vrútky
1952
M2
3:13:57
0:23:49
11.
23
Jiří
Wiesner
HSM Adršpach
1956
M2
3:15:13
0:25:05
12.
10
Ivo
Volek
TJ Jiskra Rýmařov
1948
M3
3:22:45
0:32:37
13.
5
Ivan
Cuna
Tatran Sučany
1953
M2
3:23:16
0:33:08
14.
1
Jiří
Březina
SK Přerov
1939
M3
3:34:00
0:43:52
15.
15
Jaroslav
Kabelík
Slovácká Slavia UH
1941
M3
3:37:38
0:47:30
16.
19
Václav
Krejsa
Liga 100 Praha
1952
M2
3:46:01
0:55:53
17.
20
Josef
Stodůlka
Sokol Černíkovice
1958
M2
3:54:36
1:04:28
18.
14
Jiří
Šulc
TJ Potštejn
1937
M3
4:04:24
1:14:16
19.
17
Tomáš
Hájek
1976
M1
4:08:23
1:18:15
20.
21
Rudolf
Lánský
TRI CLUB Dobruška
1948
M3
4:13:12
1:23:04
21.
11
Ivan
Soviš
HS Skřítek
1946
M3
4:21:35
1:31:27
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999 - 2003
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 25.SRPNA 2013
jan.jelinek@3athlon.com 3athlon@3athlon.com spinning@3athlon.com
3ATHLON®
JAN JELÍNEK
SPINNING®
RCM 1999-2011
RYCHNOV CLASSIC MARATHON TRAŤ
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005
RYCHNOV
CLASSIC MARATHON 2006
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2012
TRIATHLON 2011
QUADRIATHLON
2011
AQUATHLON 2011
ČP AQUATHLON 2012
DUATHLON 2012
TERÉNNÍ TRIATHLON 2012
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ
V BÍLÉ STOPĚ
PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ
RYCHNOVSKO
ČESKOU REPUBLIKOU
ARCHITEKTURA
KRYŠTOF
CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ
ČESKOU REPUBLIKOU
PŘÍRODNÍ
REZERVACE
STREETBALL
DUATHLON
XTERRA®3TERRA
CHKO
ORLICKÉ HORY
CHKO BÍLÉ KARPATY
TORFOWISKO ZIELENIEC
CHKO KRKONOŠE
CHKO JESENÍKY
CHKO POODŘÍ
REZERVACE RYCHNOVSKA
PF 2008
ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008
TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ HANIČKA VELKÁ
DEŠTNÁ
NERATOV
PASTVINY
BUNKROVKA
CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY PF
2012
TORFOWISKO ZIELENIEC 2012
RUDAWA
PROSETÍN
3athlon® je ochranná známka Jana Jelínka